Szpital Biłgoraj

Szkoła Rodzenia

Szkoła Rodzenia ARION-ek powstała, aby spełnić oczekiwania przyszłych rodziców. To miejsce, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego o ciąży, porodzie, połogu, karmieniu piersią i pielęgnacji noworodka.
Pomożemy Wam uwierzyć we własne siły!

Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy kobiety już od 28 tygodnia ciąży, najlepiej wraz z partnerami. Kurs trwa 20 godzin, w tym 10 godzin wykładów i 10 godzin ćwiczeń.

Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki od 17.00 do 19.00 w gabinecie nr 24 w Przychodni Specjalistycznej mieszczącej się na parterze w budynku szpitala.

Zajęcia są prowadzone przez 4 położne na co dzień pracujące na sali porodowej Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Zapisać się można osobiście lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu: 84 688 22 76.

Szkoła Rodzenia jest BEZPŁATNA.

UWAGA!!!
Szanowni Państwo, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem zajęciami w naszej Szkole Rodzenia, informujemy iż ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, a pierwszeństwo przyjęcia mają osoby, których ciąże prowadzone są przez lekarzy zatrudnionych w ARION Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju.

Plakat Szkoły Rodzenia w Biłgoraju (do pobrania w pdf).

Ulotka Oddziału Ginekologiczno-Położniczego (do pobrania w pdf).

Zobacz także:

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową w dziedzinie medycyny. W naszej placówce…
Biłgorajski szpital to jedna z najstarszych instytucji w mieście. Początki szpitalnictwa na ziemi biłgorajskiej sięgają pierwszych lat XX wieku…
Scroll to Top