Szpital Tarnogród

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Tarnogrodzie

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy zajmuje się zagadnieniami związanymi ze schorzeniami wieku podeszłego, czerpiąc z m.in. z medycyny rodzinnej, neurologii czy psychiatrii. Ponadto obejmuje leczenie i opiekę nad nieuleczalnie chorymi, którzy znajdują się w okresie terminalnym śmiertelnej choroby. W zakładzie znajduje się Poradnia Ginekologiczno-Położnicza oraz Oddział Rehabilitacyjny.

Oddział Rehabilitacyjny

Oddział rehabilitacyjny w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Tarnogrodzie to miejsce, w którym pacjenci otrzymują kompleksową opiekę rehabilitacyjną po przebytych chorobach lub urazach. Nasz oddział został wyposażony w nowoczesne sprzęty i urządzenia, które pozwalają na przeprowadzenie różnorodnych terapii oraz ćwiczeń.

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Ginekologia jest dziedziną medycyny zajmującą się nie tylko rozpoznaniem i leczeniem schorzeń żeńskiego układu płciowego, ale także szeroko rozumianą profilaktyką. Obejmuje również zagadnienia niepłodności, antykoncepcji i zaburzenia hormonalne. Z ginekologią bardzo ściśle związane jest położnictwo, które obejmuje medyczną opiekę nad okresem ciąży, porodu i połogu.

Dokumenty niezbędne do kwalifikacji pacjenta do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego :

Adres

23-420 Tarnogród, Rynek 85

Telefon

84 689 71 05

Scroll to Top